Комплекси використання наших продуктів

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ НВ ТОВ ЖИТОМИРБІОПРОДУКТ ПО РЕКОМЕНДАЦІЯМ ЛІКАРІВ

 

Перелік наявних комплексів продуктів:

 1. Комплекс при Ішемічній хворобі серця (3 етапи)
 2. Комплекс при Гіпертонічній хворобі (3 етапи)
 3. Комплекс при Атеросклерозі судин головного мозку (2 етапи)
 4. Комплекс при Гепатитах (в тому числі вірусних)
 5. Комплекс при Холециститах хронічних (2 етапи)
 6. Комплекс при Дискінезії жовчовивідних шляхів
 7. Комплекс при Хронічному гастриті
 8. Комплекс при Виразковій хворобі шлунку, 12-палої кишки
 9. Комплекс при Панкреатиті хронічному (2 етапи)
 10. Комплекс при Дисбактеріозі, метеоризмі (3 етапи)
 11. Комплекс при Закрепах
 12. Комплекс при Неспецифічних виразкових колітах (2 етапи)
 13. Комплекс при Цукровому діабеті II типу (3 етапи)
 14. Комплекс при Ожирінні
 15. Комплекс при Циститах (2 етапи)
 16. Комплекс при Уретритах (2 етапи)
 17. Комплекс при Везикулітах (2 етапи)
 18. Комплекс при Простатиті неспецифічному (4 етапи)
 19. Комплекс при Аденомі передміхурової залози (3 етапи)
 20. Комплекс при Простатиті неспецифічному (ускладненому гіперплазією) – 3 етапи
 21. Комплекс при Еректильній дисфункції органічного походження
 22. Комплекс при Пієлонефриті
 23. Комплекс при Сечокам’яній хворобі (2 етапи)
 24. Комплекс при Гломерулонефриті (2 етапи)
 25. Комплекс при Клімаксі (менопаузі) – 4 етапи
 26. Комплекс при Фіброміомі матки, лейоміомі, полікістозі, папіломатозі (3 етапи)
 27. Комплекс при Мастопатії (3 етапи)
 28. Комплекс при Полікістозі яєчників
 29. Комплекс при Папіломатозі
 30. Комплекс при Неспецифічних гінекологічних запальних захворюваннях (2 етапи)
 31. Комплекс при Артрозах, артритах, подагрі (2 етапи)
 32. Комплекс при Геморої, флебітах (2 етапи)
 33. Комплекс при Псоріазі, екземі, дерматитах (3 етапи)
 34. Комплекс при Атопічному дерматиті
 35. Комплекс при Трофічних виразках
 36. Комплекс при Відставанні дітей у фізичному розвитку (3 етапи)
 37. Комплекс при Варікоцеле і крипторхізмі
 38. Комплекс при Зайвій вазі (ожирінні) у дітей
 39. Комплекс для Дітей, які часто і тривало хворіють
 40. Комплекс при Ювенільному ревматоїдному артриті
 41. Комплекс при Атопічному дерматиті у дітей
 42. Комплекс при Підвищеній метеозалежності
 43. Комплекс при Гельмінтозах
 44. Комплекс при Нормалізації імунітету (2 етапи)
 45. Комплекс при Супроводі хіміотерапії в онкології
 46. Комплекс при Фізіотерапевтичних процедурах в стоматології

 

СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Ішемічна хвороба серця

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. Приймати до півроку.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 3. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 1 упаковка № 250г.
 4. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, під час їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. Через кожні 14 днів прийому робити перерву на 7 днів. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакона збовтати.

Другий етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс 4 флакони по 30мл.
 2. Шрот насіння вівса – по 1 десертній ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 300г.
 3. Фітоцилінди профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Третій етап:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.
 2. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. На курс – 2 упаковки по 100г. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені приймають під час їжі.
 3. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. Приймати до пів року.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 

Гіпертонічна хвороба

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день під час або після їжі. На курс – 2 флакони по 30мл.
 2. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, під час їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакона збовтати.
 3. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою на вибір. На курс – 2 упаковки по 250г.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Другий етап:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 2. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20–30 хвилин до їжі, запити водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.

Третій етап:

 1. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

Курс повторювати 2 рази на рік.

 

Атеросклероз судин головного мозку

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія насіння амаранту, ліпофільний комплекс, сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.
 2. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.
 3. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою на вибір. На курс – 2 упаковки по 250г.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Другий етап:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 2. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.
 3. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчекам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Курс повторити 2 рази на рік.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ ГЕПАТОБІЛІАРНОЇ СИСТЕМИ

Гепатити, в тому числі вірусні

До протокольного лікування додати:

 1. Шрот плодів розторопші плямистої або Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені та Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 2. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% або Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг%, або Олія плодів розторопші, бегенової кислоти не менше 1,2% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому олій – від чотирьох до десяти тижнів, у залежності від важкості стану, особливостей перебігу захворювань.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Курс повторити 2–3 рази на рік.

 

Холецистити хронічні

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі. При жовчнокам’яній хворобі Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 2. Олія плодів шипшини, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час або зразу після їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду, розсмоктувати. На курс – 1 флакон 30мл. Приймати 2 тижні, зробити перерву 10 днів, повторити курс. Перед вживанням вміст флакона збовтати.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – протягом 10 днів по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Другий етап:

 1. Шрот насіння гарбуза – під час їжі по 1 десертній ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки.
 2. Олія насіння розторопші плямистої, вміст бегенової кислоти не менше 1,2% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.

Курс повторити не менше 2 разів на рік.

 

Дискінезії жовчовивідних шляхів

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (2-й сніданок, вечеря). На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їжі з рідиною. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.

Курс повторити 2 рази на рік.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ

Хронічний гастрит

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці2 рази на день під час їжі (сніданок, вечеря).На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (2-й сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Шрот насіння льону – в проміжках між прийомами їжі по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури. На курс – 4 упаковки по 100г.

 

Виразкова хвороба шлунку, 12-палої кишки

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (сніданок, вечеря). На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (2-й сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 стакана води кімнатної температури, в проміжках між прийомами їжі. На курс – 5 упаковок по 100г.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – упродовж 10 днів по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Курс повторити 2 рази на рік, у весняний та осінній періоди.

 

Панкреатит хронічний

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день попередньо змішавши з ряжанкою, кефіром, водою (на вибір), за 20 хвилин до їжі. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 2. Олія насіння льону, вміст суми поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. Додавати в готові страви перед вживанням їх у їжу. На курс – 1 флакон 200мл.
 3. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день під час їжі. Додавати в готові страви перед вживанням у їжу. На курс – 1 флакон 200мл.

Другий етап:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі, додавати в готові страви перед їх вживанням у їжу. На курс – 1 флакон 100мл.
 2. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі. На курс – 1 флакон 100 мл.
 3. Шрот насіння льону – 1 чайну ложку розмішати в 0,5 склянки води кімнатної температури, приймати 2–4 рази на день у проміжках між прийомами їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.

Курс повторити 2–4 рази на рік.

 

Дисбактеріоз, метеоризм

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, запити 0,5 склянки води. На курс – 4 упаковки.
 3. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, приймати зразу після прийому їжі зі свіжовижатим соком або кисломолочними продуктами. На курс – 5 упаковок по 500г.
 4. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18– 20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 5. Гель сорбент – по 1 столовій ложці 3 рази на день, через 1 -1,5 години після їжі, запити водою. На курс – 3 флакона.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.


Третій етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Олія насіння гарбуза, з вмістом загального каротину не менше 6мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.

 

Закрепи

До протокольного лікування додати:

 1. Гречка з інуліном – по 1 столовій ложці 2 рази на день, вранці з компотом або соком, ввечері з кефіром або йогуртом, приймати протягом 1 місяця. На курс – 2 упаковки по 350г.
 2. Олія насіння гарбуза, з вмістом загального каротину не менше 6мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, додавати в салати або перед їжею, протягом 1 місяця. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури, запити 1 склянкою води. На курс – 3 упаковки по 100г.

Рекомендується провести 3–4 курси упродовж року.

 

Неспецифічний виразковий коліт

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури, в проміжках між прийомами їжі. На курс – 2 упаковки по 100г. Замість Шроту насіння льону можна використовувати Йод, селен, цинк, клітковину розчинну – по 1 капсулі 2 рази на день.

Курс повторювати 2-3 рази на рік.

 

EНДОКРИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Цукровий діабет II типу, інсулінонезалежний

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день під час або після їжі. На курс – 2 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії не менше 1%.
 2. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, приймати протягом 3-х місяців, зразу після прийому їжі, з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою на вибір. На курс – 9 упаковок по 500г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Другий етап:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запивати водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчногоміхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Третій етап:

 1. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.
 2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 2 флакони по 30мл.
 3. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, приймати впродовж 3-х місяців зразу після прийому їжі з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою (на вибір). На курс – 9 упаковок по 500г.

Курс повторювати 2 рази на рік.

 

Ожиріння

До протокольного лікування додати:

 1. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, як другий сніданок та вечірній «перекус» після 18 годин з кисломолочними продуктами (кефіром, ряжанкою, кислим молоком) – 4 місяці з перервами по 10 днів. На курс – 8 упаковок по 500г.
 2. Олія кісточок винограду, ліпофільний комплекс з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі – 4 курси по 2 тижні, протягом 4 місяців. На курс – 8 флаконів по 100мл.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ, ГІНЕКОЛОГІЯ, АНДРОЛОГІЯ (УРОЛОГІЯ)

Цистити

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 4. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день після їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду, розсмоктати. На курс 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакону збовтати.
 5. Шрот насіння льону – після їжі по 1 чайній ложці 3 рази на день, з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою (на вибір). На курс 2 упаковки по 100г.

Другий етап:

 1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, 3 дні підряд, на ніч, ректально (в пряму кишку). Після цього – по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 

Уретрити

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.

Другий етап:

 1. Олія плодів шипшини, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі. На курс – 1 флакон 100мл.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18– 20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 4. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 

Везикуліти

До протокольного лікування додати:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С – по 1 фітоциліндру, ректально упродовж 10 днів. На курс 1 упаковка 10 свічок.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.
 3. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.

Потім:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 3. Олія горіха волоського з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їди. На курс – 2 флакони по 100мл.

 

Простатит неспецифічний

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.
 3. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально, потім по 1 фітоциліндру 1 раз на 5 днів, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці вранці, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

Третій етап:

 1. Олія плодів шипшини, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.

Четвертий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки  по 10 свічок.
 2. Шрот насіння гарбуза – по 1 десертній ложці 2 рази на день, з кисломолочними продуктами, свіжим молоком, водою на вибір. Запити 1 склянкою води. На курс – 2 упаковки по 300г.
 3. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці вранці, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.

 

Гіперплазія передміхурової залози I–II стадії (аденома передміхурової залози)

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 200мл.
 4. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою (на вибір). На курс – 2 упаковки.
 5. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакону збовтати.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, протягом 10 днів, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 2 флакони по 30мл.

Третій етап:

 1. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально, потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.
 4. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 5. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакону збовтати.

Курс повторювати не менше 3-х разів на рік.

 

Простатит неспецифічний, ускладнений гіперплазією передміхурової залози I–II стадії

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати. На курс – 4 флакони по 30мл.
 4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 3 упаковки.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру, 1 раз на тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.
 4. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою на вибір. На курс – 2 упаковки по 250г.

Третій етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день після їжі. Накапати на 0,5 чайної ложки цукру чи меду, розсмоктувати. На курс – 4 флакони по 30мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально, потім по 1 фітоциліндру, 1 раз у 5 днів, на ніч, ректально. На курс -1 упаковка 10 свічок.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 

Еректильна дисфункція органічного походження

До протокольного лікування додати:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення або очисної клізми з відваром ромашки температура води 18–20°С – по 1 фітоциліндру, ректально, через день, впродовж 20 днів. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом амаранту – після випорожнення або очисної клізми з відваром ромашки температура води 18–20°С – по 1 фітоциліндру, ректально, через день, впродовж 20 днів. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

При вираженому астеноневротичному синдромі додати «Протистресовий комплекс» – по 7 крапель, 2 рази на день після їжі, розсмоктувати. На курс – 1 флакон.

Проводити не менше 2 курсів на рік.

 

Пієлонефрит

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

Якщо є простатит або аденома передміхурової залози, додати:

 1. Олію насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Чоловічу формулу, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 3 флакони по 200мл.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально, потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень, на ніч, упродовж 7 тижнів. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Якщо пієлонефрит, ускладнений хронічною нирковою недостатністю 1-2 ступеня, Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної необхідно замінити Фітоциліндрами профілактичними з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, в пряму кишку, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, впродовж 20 днів. На курс 2 упаковки по 10 свічок. Також Чоловічу формулу, ліпофільний комплекс необхідно замінити Олією виноградних кісточок, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 5 флаконів по 100мл.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 

Сечокам’яна хвороба

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Чоловіча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.
 3. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати, можна крапати на 0,5 чайної ложки цукру чи меду. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакону збовтати.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

Курс повторювати 3 рази на рік.

 

Гломерулонефрит

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Олія насіння вівсу, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 5 флаконів по 100мл.

Другий етап:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.
 2. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 

Клімакс, що супроводжується підвищеною тривожністю, безсонням

До протокольного лікування додати:

 1. Жіноча формула, ліпофільний комплекс– по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони.
 2. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Потім:

 1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі, можна додавати в готові страви. На курс – 1 упаковка.
 2. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. Через кожні 14 днів прийому робити перерву 7 днів. На курс – 2 флакони по 30мл.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі, 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.

Потім:

 1. Жіноча формула, ліпофільний комплекс– по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони.
 2. Клітковина зародків пшениці з кісточками винограду – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з водою, свіжим соком, кисломолочними продуктами (на вибір), під час їжі. На курс – 2 упаковки по 250г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Потім:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.
 2. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день під час або після їжі, розсмоктувати. На курс – 2 флакони по 30мл. Через кожні 14 днів прийому робити перерву 7 днів. Перед вживанням вміст флакону збовтати.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 

Фіброміома матки, лейоміома, полікістоз, папіломатоз

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс 4 флакони по 30мл.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, запити 0,5 склянки води. На курс – 4 упаковки.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом чистотілу після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Якщо є аднексит, тоді додатково:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 3. Олія примули вечірньої, з вмістом гамма-ліноленової кислоти 8% – по 1 кавовій ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 4. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці 2 рази на день, розмішавши з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою (на вибір), після їжі, необхідно додатково запити склянкою води. На курс – 3 упаковки по 100г.

Третій етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс 4 флакони по 30мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, запити 0,5 склянки води. На курс – 2 упаковки.

Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 

Мастопатія

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Олія горіха волоського, гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці два рази на день під час їжі. На курс – 4 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці 2 рази на день, розмішавши з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою (на вибір), після їжі. Необхідно додатково запити склянкою води. На курс – 3 упаковки по 100г.

Другий етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Якщо є аднексит, тоді додатково:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день під час або після їжі. На курс 4 флакони по 30мл.

Третій етап:

 1. Жіноча формула, ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру три дні підряд, на ніч, ректально, потім по 1 фітоциліндру, 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день, запити 0,5 склянки води. На курс – 6 упаковок.
 5. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, після їжі. Перед прийомом збовтати, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру чи меду. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням збовтати вміст флакону.

 

Полікістоз яєчників

До протокольного лікування додати:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Після закінчення введення цього виду фітоциліндрів вводимо:

 1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок. Після закінчення введення цього виду фітоциліндрів, вводимо:
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Одночасно:

 1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма–ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день. На курс 4 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці, попередньо розчинивши в склянці води. На курс – 4 упаковки.

Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 

Папіломатоз

До протокольного лікування додати:

 1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день. На курс 4 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці, попередньо розчинивши в 0,5 склянки води. На курс – 4 упаковки по 100г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально або вагінально (глибоко). На курс – 3 упаковки по 10 свічок.
 4. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці ректально, чергувати вагінально (глибоко). На курс – 2 упаковки 10 свічок.

Впродовж місяця перші 10днів Фітоциліндри профілактичні зекстрактом бруньок тополі чорної – вранці по 1 фітоциліндру, ректально. В ці дні Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю вводять на ніч по 1 фітоциліндру, ректально. В подальші 20 днів чергувати ректальне та вагінальне введення – Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – перший день вагінально (глибоко), другий день – ректально.
Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю вводять тільки на ніч ректально в той день, коли Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної вводять вагінально зранку.

 

Неспецифічні гінекологічні запальні захворювання (аднексит, вагініт, сальпінгоофорит, кольпіт, ендоцервіцит)

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія горіха волоського, гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 3. Олія насіння вівсу, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.

Другий етап:

 1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день під час або після їжі. На курс 4 флакони по 30мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру три дні підряд, вранці, ректально, потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ

Артрози, артрити, подагра

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день під час або після їжі, розсмоктувати. На курс 4 флакони по 30мл.
 3. Олія насіння гірчиці – по 1 чайній ложці два рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 250 мл.
 4. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці два рази на день під час їжі, запити водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.

Другий етап:

 1. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 8% – по 1 кавовій ложці два рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально, потім по 1 фітоциліндру 1 раз на п’ять днів. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 6 упаковок.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ ВЕНОЗНИХ СУДИН

Геморой, флебіти

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Олія насіння льону з вмістом поліненасичених жирних кислот класу Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці два рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 4. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день після їжі, розмішавши з водою. На курс – 3 упаковки по 100г.

Другий етап:

 1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.
 3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30мл.

 

ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ

Псоріаз, екзема, дерматити

До протокольного лікування додати:

Перший етап:

 1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – 3 рази на день, по 1 чайній ложці під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки по 10 свічок.

Другий етап:

 1. Олія насіння льону, сума Омега-3 поліненасичених жирних кислот не менше 45% – по 1 чайній ложці три рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. При жовчнокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистоїподрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100г.
 3. Шрот насіння льону – 1 чайну ложку розчинити у 0,5 склянки води, приймати 2 рази на день після їжі, запивати водою. На курс – 3 упаковки по 100г.

Третій етап:

 1. Олія насіння вівсу, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі (сніданок, вечеря). На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 1 раз на день. На курс – 6 упаковок.
 3. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель, 2 рази на день після їжі. На курс – 2 флакони по 30мл. Перед вживанням вміст флакона збовтати.

 

Атопічний дерматит

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння вівсу, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішуючи з водою, кефіром, ряжанкою (на вибір). На курс – 2 упаковки по 100г.

 

Трофічні виразки

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння вівса, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази на день. На курс – 3 упаковки. Приймати протягом 3 місяців.
 3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 2 упаковки по 10 свічок.
 4. Засіб гігієничний Трофвир, спрей, щоденно наносити препарат виключно на чисту шкіру проблемної зони кількома натисканнями на розприскувач (дозатор) з відстані 5–6 см, 2–3 рази на добу. Почекати, поки композиція вбереться в шкіру (можливе відчуття пощипування у зоні обробки). На курс 2 упаковки.

При необхідності – повторити курс.

 

 

ПЕДІАТРІЯ

Пелюшковий дерматит

До протокольного лікування додати:

 1. Олію примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 8% – обробляти чисту суху шкіру проблемних зон по 2–3 рази на день. На курс – 1 флакон 100мл.


З цією метою також рекомендується використовувати Крем дитячий під підгузки «Ан-нушка»® (наносити на чисту суху шкіру проблемних зон по 2–3 рази на день).

 

Відставання дітей у фізичному розвитку (не ендокринного походження)

До протокольного лікування додати:
Перший етап:

 1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000мг% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Клітковина насіння амаранту – по 1 десертній ложці 2 рази на день під час їжі, змішавши з рідиною (вода, кефір, ряжанка), запити 0,5 склянки води. На курс – 2 баночки по 450г.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 1-2 рази на день, в залежності від віку дитини (дивись інструкцію), запити водою. На курс – 3 упаковки. Приймати протягом 3 місяців.

Другий етап:

 1. Олія зародків пшениці, загального токоферолу не менше 60мг% по 1 чайній ложці один раз на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння гарбуза – по 1 чайній ложці 2 рази на день з їжею, яка не потребує підігріву, або змішавши з рідиною – ряжанкою, кефіром, водою (на вибір) під час їжі. Запити 0,5 склянки води. На курс – 1 упаковка 300г.
 3. Олія насіння льону, сума Омега-3 поліненасичених жирних кислот не менше 45% – по 1 чайній ложці два рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.

Третій етап:

 1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – один раз на день по 1 чайній ложці під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, з їжею, яка не потребує підігріву, або змішавши з ряжанкою, кефіром, водою (на вибір), під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.
 3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 

Варікоцеле і крипторхізм

До протокольного лікування додати:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 1-2 рази на день, в залежності від віку дитини (дивись інструкцію). На курс – 1 упаковка.
 2. Олія насіння вівсу, ліпофільний комплекс, сума олеїнової та ліноленової поліненасичених жирних кислот не менше 80%, починаючи з 3-х років під час їжі по 1 чайній ложці 1-2 рази на день, у залежності від віку. Приймати за 10–15 днів до операції і продовжувати приймати після операції. На курс – 2 флакони по 100мл.

Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 

Міопія у дітей

До протокольного лікування додати:

 1. Лютеїн з антиоксидантами – дітям з 3-річного віку – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі; старших 16 років – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі впродовж 6 тижнів. На курс – 2 упаковки.

Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 

Зайва вага (ожиріння)

До протокольного лікування додати:

 1. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, як другий сніданок та вечірній «перекус» після 18:00 з кисломолочними продуктами: кефіром, ряжанкою, кислим молоком (на вибір) – 4 місяці з перервами по 10 днів. На курс – 8 упаковок по 500г.
 2. Олія кісточок винограду, ліпофільний комплекс, з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі – 4 курси по 2 тижні, протягом 4 місяців. На курс – 8 флаконів по 100мл.

 

Діти, які часто і тривало хворіють

До протокольного лікування додати:

 1. Олія зародків пшениці, ліпофільний комплекс з вмістом загального токоферолу не менше 60мг% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі, три тижні. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі. На курс – 1 упаковка.

Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 

Ювенільний ревматоїдний артрит

До протокольного лікування додати:

 1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, з вмістом загального каротину не менше 40мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 упаковки.

Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 

Атопічний дерматит

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння вівса, ліпофільний комплекс з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 столовій ложці 2 рази на день, змішавши з водою, кефіром, ряжанкою (на вибір). На курс – 2 упаковки по 100г.
 3. Олія кісточок винограду з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% (рекомендується застосовувати зовнішньо для догляду за шкірою (після вмивання, купання)).

Потім:

 1. Олія горіха волоського, з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі, запити водою, 1 раз на день. На курс – 4 упаковки.

 

Підвищена метеозалежність

До протокольного лікування додати:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2–3 рази на день, запиваючи 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки.
 2. Олія насіння вівсу, ліпофільний комплекс, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 3. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день після їжі. На курс – 1 флакон 30мл. Перед вживанням вміст флакону збовтати.

 

Гельмінтози

До протокольного лікування додати:

 1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 6мг% – два рази на день, по 1 чайній ложці під час їжі. На курс – 3 флакони по 100мл.
 2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з ряжанкою, кефіром, водою (на вибір), замість або після їжі. На курс – 3 упаковки по 100г.
 3. Шрот насіння гарбуза – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з ряжанкою, кефіром, водою (на вибір), після або замість їжі. На курс – 1 упаковка 300г.
 4. Насіння кмину чорного знежирене – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з 0,5 склянки ряжанки, кефіру, води (на вибір), після або замість їжі. На курс – 3 упаковки по 50г.

Шроти та насіння можна приймати одночасно як «мюслі», змішавши з 1 склянкою ряжанки, кефіру, води (на вибір). Запити 1 склянкою води.

 

Нормалізація імунітету

До протокольного лікування додати:

 1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2 рази в день під час їжі. На курс – 3 упаковки.
 2. Олія насіння вівса, ліпофільний комплекс, сума олеїнової та лінолевої поліненасичених жирних кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 1 раз на день під час їжі протягом 2–3 місяців.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.

Потім

 1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення або очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру ввечері, ректально. На курс – 1 упаковка 10 свічок.
 2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 1% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 1 флакон 30мл.
 3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 2–3 рази на день, запити 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки.

Слід дотримуватися правил особистої гігієни:

 • мити руки після вулиці чи відвідування громадського транспорту; до і після відвідування туалету;
 • уникати місць масового скупчення людей;
 • не доторкатися брудними руками до слизової очей, носа, губ.

 

 

СУПРОВІД ХІМІОТЕРАПІЇ В ОНКОЛОГІЇ

Завданням супроводу хіміотерапії є зменшення токсичної дії хіміопрепаратів на весь організм хворого зі збереженням їх дії на тканини-мішені, прискорення нормалізації імунітету, покращення якості життя.

З цією метою до протокольного лікування пропонуємо додати наступні продукти:

 1. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 3 рази на день після їжі, попередньо змішавши з рідиною, – водою, соком, молоком. Цей шрот з рідинами дає слиз, який складається переважно з розчинної клітковини. Він сприяє нормалізації слизових оболонок шлунково-кишкового тракту, має неспецифічну протизапальну дію.
 2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
 3. Фітоцисвамін – прийом продукту почати за 10 днів до проведення хіміо, променевої, чи хіміопроменевої терапії, щоденно, під час їжі, по чайній ложці 2-4 рази на день.


Під час проведення терапії та між її курсами, щоденно приймати по 1 чайній ложці масляної композиції два рази на день під час їжі.

Після закінчення повноцінного курсу терапії продовжити ще 10-20 днів приймати по 2 чайних ложки під час їжі, ввечері та зранку.

Увага! Вміст чайної ложки краще добавляти під час їжі у вінегрети, каші, пюре в яких доданий часник, чи цибуля, чи хрін, чи гірчиця, чи прянощі (перець, пажитник, гвоздика). На курс 3 флакони Фітоцисваміну по 200мл.

 

 

СТОМАТОЛОГІЯ

При проведенні фонофорезу на вібратор площею 1 см² та на уражену слизову нанести Олію насіння амаранту.

Режим роботи – безперервний, інтенсивність 0,2Вт/см2, час впливу – по 2 хвилини на елемент ураження, але сумарно не більше 10 хвилин. Курс – 5–6 процедур.

Критерієм ефективності застосування слугували клінічні та біохімічні показники, строки епітелізації ураження слизової, тривалість ремісій.

Хронічний рецидивуючий афтозний стоматит – епітелізація афт настала на 3–4 день, на відміну від звичайних 7–8 днів, збільшився період ремісії.

Травми слизової оболонки порожнини рота – після 1–2 сеансів фонофорезу у хворих припинялись болі, а після 2–3 сеансів спостерігалась повна епітелізація.

Протезні стоматити – після 2–3 сеансів фонофорезу у хворих припинялись болі, а після 4–5 сеансів спостерігалась повна епітелізація.

Одночасно з цими фізіотерапевтичними процедурами пацієнтам рекомендувався прийом наступних продуктів:

 1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20мг% – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100мл.
 2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально. На курс 2 упаковки по 10 свічок.
 3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці. На курс – 2 упаковки 10 свічок.

 

Просимо звернути увагу: наша продукція реалізовується через аптечну мережу України, також її можна замовити за телефонами (0412) 401-422, (068) 285-02-48 і в інтернет-магазині bioproducts.com.ua

 

  Кошик